مجتمع صنعتی پیلسان (دنیای ماموت)

مدیر عامل : آقای دکتر احمدی

زمینه فعالیت : تجهيز شبكه فروش و خدمات پس از فروش

 

مجتمع صنعتي پيلسان با هدف كسب رضايتمندي مشتريان و توسعه سبد محصولات با كيفيت و منطبق با استانداردهاي بين‌المللي ضمن همكاري با شركتهاي مادر توليد كننده و معتبر خارجي نظير CNHTC (شريك تجاري MAN در چين) و بريجستون، تلاش خود را معطوف به تجهيز شبكه فروش و خدمات پس از فروش گسترده و قابل دسترس در تمامي راههاي مواصلاتي سراسركشور نموده است.

اين مجتمع صنعتي با بهرهگيري از دانش و تجربه داخلي و تكنولوژي شركتهاي معتبر خارجي و با تجهيز كارخانههاي خود به ماشين آلات و تكنولوژي روز دنيا، امكان رقابت با محصولات برتر جهاني بر اساس خواستههاي مشتري را فراهم نموده است. هدفگذاري اوليه اين مجتمع، ايجاد قطب توليد و ارائه محصولات مورد نياز صنعت حمل و نقل جادهاي منطقه به صورت پكيجهاي كامل و اقتصادي شامل توليد انواع كشنده و تريلر و تامين تاير مورد نياز كشور ميباشد. مجتمع صنعتي پيلسان توليد، فروش و ارائه خدمات پس از فروش اولين نسل كشنده هاي SITRAK و انواع تريلر با برند PILSAN را بر عهده دارد.

با هدف شناسايي و تامين نيازها و خواستههاي عرصه حمل و نقل جادهاي كشور و به پشتوانه يكي از معتبرترين مجتمعهاي صنعتي كشور، با تكيه بر تجربه و تخصص مديران و پرسنل خود در سال ۱۳۹۵ فعاليت خود در حوزه خودرو سنگين را آغاز و ضمن تكميل سبد محصولات خود، شامل انواع خودروهاي تجاري سنگين و انواع تريلر، فعاليت خود را در زمينه توليد، فروش، تامين و ارائه خدمات پس از فروش محصولات ادامه مي دهد. همچنين مجتمع صنعتي پيلسان ضمن اخذ نمايندگي رسمي لاستيكهاي بريجستون، در تامين نيازهاي كشور گام بسيار مهمي در اين حوزه برداشته است.

تريلرهاي توليدي در مجتمع صنعتي پيلسان، با تكيه بر تكنولوژي روز اروپا، كانون توجه و استقبال بسياري از مشتريان واقع شده است. اين تريلرها از جمله معدود محصولات توليدي كشور بوده كه منطبق بر استاندارهاي روز اتحاديه اروپا ميباشد و قابليت تردد در جادههاي بروزن مرزي را داراست.

مجتمع صنعتی پیلسان (دنیای ماموت)