شتاب سیستم جهانی (دنیای ماموت)

مدیر عامل : مهندس مهرداد بشیری

زمینه فعالیت : محصولات نوآورانه در حوزه حمل و نقل و ...

در سال ۹۸ با تصمیم گروه صنعتی ماموت برای ورود به اکوسیستم استارتاپی کشور و سرمایه‌گذاری بر روی محصولات با قابلیت فناوری بالا شرکت دانش بنیان «شتاب کارا تکنولوژی» با برند «شتاب تک» خلق شد. رسالت ما شتابدهی فناوری و توسعه نوآوری در حوزه‌های مختلف زنجیره صنایع کشور است.

نوآوری سازمانی
در هر سازمانی که هستید، با هر وسعتی، نیازهای فناورانه مختص به خود را دارید. ما با شناسایی آنها، تدوین طرح مسئله دقیق ، یافتن بهترین راه حل ها و کشف استعداد های خلاق درون سازمانی، مسیر رشد و توسعه شما را هموارتر خواهیم کرد.

سرمایه گذاری

عدم محدودیت و سهولت در سرمایه گذاری و عدم وابستگی به سرمایه گذاران خارج از مجموعه ماموت ما را به بهترین و مطمئن ترین سرمایه گذار تبدیل می کند.

شتاب دهی

.ما با همکاری شبکه خبرگان دانشگاهی، نخبگان علمی کشور، مراکز نوآوری و برترین منتورها و مربیان، فرصتی طلایی برای ورودی قدرتمند به بازار را برای شما فراهم می‌کنیم

تحقيق و توسعه محصولات با فناوري بالا

در بازار تشنه محصولات  با فناوري بالا، با شما در مسیر رشد و توسعه به سمت تکنولوژي‌های برتر با شبکه‌ای از تعاملات بین المللی با  کمپانی‌های برتر در عرصه تولید تکنولوژی از جمله فولکس واگن، بنز و ... و متخصصان مجرب و پویا در عرصه گسترش محصولات high tech  همراه خواهیم بود.

سایر خدمات

در خدمات شتاب تک محدودیتی وجود ندارد. فضای کار اشتراکی،منتورینگ و مشاوره های حوزه های مالی، مارکتینگ و حقوقی و ... ،خدمات فنی، انجام خدمات مرتبط با شرکتهای دانش بنیان، برگزاری رویدادهای شتابدهی از جمله startup events و reverse pitch و ... از جمله دیگر کمکهای شتاب تک به شما خواهد بود.

شتاب سیستم جهانی      (دنیای ماموت)