شتاب تک (دنیای ماموت)

مدیر عامل : دکتر علی کاووسی نژاد

زمینه فعالیت : شتابدهی و کمک به رشد استارتاپ ها

 

مجتمع به عنوان یكی از برندهای مطرح كشور در زمینه های متنوع تولید و خدمات با عزم راسخ همواره برای بهترین بودن تلاش نموده است .در همین راستا پس از تاسیس دانشگاه علمی كاربردی و مركز نوآوری و زیر ساخت های لازم ،با هدف شتابدهی به رشد تكنولوژیك صنعت كشور ‌اقدام به تاسیس شركت شتاب کارا تکنولوژی نموده است .آنچه در شتاب تک اتفاق می افتد :

 

 

 

در اختیار قرار دادن امكانات

شركت شتاب کارا تکنولوژی با دسترسی به فضا،‌ابزار و دستگاه های مورد نیاز بسیاری از طراحان و تولید كنندگان كوچك و نوپا امكان آغازی قدرتمند را برای آنان فراهم می نماید.

 

 

 

حمایت از همه

یكی از اهداف تاسیس این مجموعه حمایت از ایده دهندگان داخلی و شركتهای نوپا بویژه در عرصه صنعت می باشد در کنار این مهم تمامی تیم های تلاشگر با ایده های ناب و هر چند متنوع می توانند روی حمایتهای این مجموعه حساب کنند .

 

 

 

آموزش منحصر بفرد با بهترین کیفیت و پشتیبانی به سبک شتاب تک

شركت شتاب کارا تکنولوژی در راستای حمایت و شتابدهی استارت آپها با آموزش و ارتقاء ایده ها و پرورش فكری، صاحبان ایده ها را برای مبدل شدن به مدیرانی موفق آماده می کند و این آموزشها راه را برای صاحبان کسب و کار نوپا هموار می نماید.

 

 

 

ما در كنار همه ی صنایع و تولید كنندگان کشور

شتاب کارا تکنولوژی در رویدادهای مختلف نیازهای صنایع را دریافت و فراوری نموده و برای آن ها RFP های حرفه ای ایجاد و از بین ایده دهنده های سراسر كشور، راه حلهای منحصر بفرد برای حل آنها پیدا خواهد کرد.

 

شتاب تک (دنیای ماموت)