نانو تراشه

مدیر عامل : آقای مدیری

زمینه فعالیت : توزیع کننده تجهیزات رادیویی، وای فای و وایرلس

 

شرکت صنایع ارتباطی نانو تراشه پارس با گذشت زمان و تکمیل تیم کارشناسی و مهندسی، نوع و کیفیت خدمات را به صورت مستمر بهبود بخشید، به گونه ای که اکنون «دقت»، «سرعت» و «ایجاد اطمینان در مشتری» به «وجه تمایز» این خدمات تبدیل شده است. اکنون مشتریان اطمینان یافته اند که با سپردن کار به این شرکت، در زمان و سرمایه خود صرفه جویی نموده و نتیجه ی مطلوب و فرا تر از انتظارشان حاصل خواهد شد.

این شرکت مصمم است تا در آینده نیز بتواند با شناسایی درست و دقیق از محصولات ،خلاقیت در طراحی و فروش تجهیزات ، نوآوری در بخش خدمات ،جایگاه خود را در جمع شرکت های پیشرو و موفق حفظ نماید.

گروه شرکتهای نانو تراشه فعالیت رسمی خود را به عنوان یک شرکت معتبر در زمینه فروش و خدمات IT و ICT از سال 1381 آغاز نمود. این گروه در بدو تأسیس به ارائه فروش قطعات کامپیوتر ، لپ تاپ ، موبایل و تجهیزات شبکه می پرداخت، لیکن در ادامه راه و با درک نیاز روز افزون جامعه نسبت به ارتباطات بی سیم با کیفیت و همچنین تمایل سازمان ها و مراکز خصوصی در برخورداری از تجهیزات وای فای ،وایرلس و رادیوی مناسب و حرفه ای ، شرکت صنایع ارتباطی نانو تراشه پارس در سال 1392 با هدف طراحی شبکه های وای فای ، ایجاد ساختار جدید وایرلس ،تامین تجهیزات امنیت تصویری ، فروش و نصب تجهیزات رادیویی ،تاسیس گردید.

نانو تراشه